Blog

Rozwiń i czytaj artykuły

Jak wygląda turnus dla seniorów? Wypoczynek, wyżywienie, zabiegi

Opublikowano: Wrzesień 13, 2023

W Hotelu Mir-Jan w Lądku-Zdroju wiemy, jak istotne jest zapewnienie seniorom wypoczynku, który łączy komfort, relaks oraz troskę o zdrowie. Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda turnus dla seniorów w naszym hotelu, przeczytaj dalej, by dowiedzieć się o korzyściach, jakie oferujemy.

Czytaj dalej

Jakie korzyści daje komora hiperbaryczna?

Opublikowano: Sierpień 26, 2023

Komora hiperbaryczna to innowacyjne rozwiązanie, a zalety, które niesie dla zdrowia, są naprawdę imponujące. W tym artykule opowiemy o cudownych korzyściach, jakie można osiągnąć dzięki korzystaniu z komory hiperbarycznej w Hotelu Mir-Jan.

Czytaj dalej

Czym jest tlenoterapia?

Opublikowano: Lipiec 12, 2023

Tlenoterapia polega na dostarczaniu organizmowi tlenu o podwyższonym stężeniu, dzięki czemu komórki otrzymują więcej tego pierwiastka niż podczas normalnego oddychania. Terapia przeprowadzana jest za pomocą specjalnie skonstruowanych urządzeń - koncentratorów tlenu, które z powietrza wydzielają tlen o stężeniu nawet do 95%.

Czytaj dalej

Jakie udogodnienia można spotkać w pokojach hotelowych?

Opublikowano: Czerwiec 12, 2023

W Hotelu Mir-Jan do dyspozycji gości oddane są dwa typy pokoi: Premium oraz Standard. Każdy z nich zapewnia wygodę i komfort noclegu, a różnice między nimi polegają głównie na wielkości pomieszczeń i dodatkowych usługach. Hotel może gościć jednorazowo 121 osób, z opcją zwiększenia tej liczby do 160 osób przy użyciu dostawek.

Czytaj dalej

Kto może korzystać z turnusów rehabilitacyjnych?

Opublikowano: Styczeń 30, 2023

Turnus rehabilitacyjny to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Osoby biorące udział w takim turnusie korzystają z atrakcji, jakie oferuje wypoczynek w urokliwym miasteczku uzdrowiskowym z zabiegami leczniczymi i rehabilitacją. Co ważne, turnus rehabilitacyjny nie jest tym samym co pobyt sanatoryjny.

Czytaj dalej

Jakie są zasady korzystania z hotelowego basenu?

Opublikowano: Listopad 4, 2022

Obecnie większość hoteli oferuje swoim klientom możliwość korzystania z basenu. Bardzo często obecność basenu, ale też specjalnej strefy SPA, nie tylko zwiększa atrakcyjność wypoczynku, ale też jest głównym kryterium wyboru danego hotelu. Nic dziwnego, wizyta na basenie to znakomita okazja do relaksu, uprawiania sportu i do spędzenia miłych chwil, gdy przez deszcz nie możemy na przykład zwiedzać miasta.

Czytaj dalej
ue dofinansowanie
pfr
przewodnik po okolicy