Restauracja

Zapraszamy na smakowite domowe posiłki

Restauracja w Hotelu „Mir-Jan”, o oryginalnym i ciepłym wystroju wnętrza, przez cały dzień zaprasza na smakowite domowe posiłki. Nasza kraina ze względu na czyste i liczne strumienie górskie słynie z pstrąga. Nasza kuchnia przyrządza go na różne sposoby m.in. faszerowane ziołami albo z grilla. Kuchnia przygotowuje własne wypieki mięsne, jak również cukiernicze. Szereg propozycji znajdą u nas wegetarianie, osoby na diecie oraz dzieci. Dania są lekkostrawne z małą zawartością tłuszczu.

Oprócz standardowego menu kuchnia przygotowuje dania na zamówienie (a la carte). Posiłki można spożywać nie tylko we wnętrzu restauracji ale także na dużym letnim tarasie z widokiem na rzekę i las. Zamiast tradycyjnej kolacji można spróbować potraw pod zadaszonym miejscem przy ognisku w przyhotelowym leśnym parku. Kuchnia na zamówienie przygotowuje np. szaszłyki, pstrągi czy prosiaka, które na grillu nabiorą niezapomnianego smaku. Atrakcją kulinarną jest grochówka z kuchni polowej. Hotelowy bar zadba o przepyszne trunki oraz na specjalne okazje zespół. Nic dziwnego, że goście bawią się w takich warunkach niekiedy do białego rana.

Wyjątkowy klimat posiadają Święta i bale z polską tradycją. Staropolski stół i obyczaje, oraz ciepła rodzinna atmosfera stwarzają znakomite warunki wypoczynku oraz więzi rodzinnych i przyjacielskich.

Restauracja hotelowa może pomieścić do 100 osób. Oprócz restauracji gości zaprasza i drink- bar z bogatym wyborem trunków i parkietem do tańca oraz przyległą salką kominkową

Serdecznie zapraszamy codziennie, w godzinach od 7:00 do 20:00.

blank40

Galeria Dań

Dla zaostrzenia Państwa apetytów zapraszamy do zapoznania się z niżej zamieszczoną galerią dań, którymi będziemy Państwa raczyć w restauracji Hotelu „Mir-Jan” w Lądku-Zdroju. Smacznego oglądania ;-)

blank43
ue dofinansowanie
przewodnik po okolicy