Restauracja - Lądek Zdrój

Zapraszamy na smakowite domowe posiłki

W żadnym hotelu nie powinno zabraknąć miejsca, które dba o podniebienia odwiedzających. Restauracja hotelu Mir-Jan to miejsce o oryginalnym i ciepłym wystroju wnętrza, przez cały dzień zapraszające gości hotelowych na smakowite, domowe posiłki.

Nasze położenie w miejscowości Lądek-Zdrój zapewnia nam stały dostęp do słynnych, górskich pstrągów najlepszej jakości i właśnie one stanowią główną pozycję w naszym menu. Kuchnia przygotowuje również własne potrawy mięsne oraz pyszne wyroby cukiernicze. Szeroki wybór smaków czeka tu także na wegetarian, osoby na specjalnych dietach i dzieci. Wszystkie proponowane dania są lekkostrawne, z niską zawartością tłuszczu. Rozumiemy, że profesjonalna rehabilitacja i wypoczynek muszą być wspierane odpowiednią dietą.

Oprócz standardowego menu (w cenie ryczałtowej 65 zł dziennie) restauracja przygotowuje dania na zamówienie (a la carte). Posiłki można spożywać nie tylko we wnętrzu, ale także na dużym letnim tarasie z widokiem na rzekę i las. Zapraszamy również do skorzystania z miejsca na ognisko w leśnym parku, gdzie pod komfortowym zadaszeniem można spróbować między innymi grillowych szaszłyków, pstrąga czy prosiaka. Atrakcją jest również tradycyjna grochówka z kuchni polowej, podawana na specjalne życzenie. Hotelowy bar zapewnia na co dzień pyszne trunki, a wyjątkowe okazje uświetnia swoją obecnością zespół grający muzykę na żywo.

Restauracja hotelu Mir-Jan może jednorazowo ugościć do 100 osób. Poza salą główną zapraszamy również do baru z parkietem oraz do sali kominkowej, gdzie można spokojnie odpocząć.

Pyszne dania z jakościowych składników

Do tworzenia naszych posiłków wykorzystujemy jakościowe składniki. Tworzymy dania dostosowane do potrzeb osób korzystających z naszych zabiegów, a także gości odwiedzających obiekt w trakcie urlopu. Staramy się, by były one nie tylko pyszne, lecz także pełnowartościowe i podane w estetyczny sposób. Nad opracowywaniem receptur czuwają specjaliści. Staramy się zaspokoić potrzeby gości praktykujących różne diety, jednocześnie nawiązując do współczesnych trendów kulinarnych. W naszej kuchni często korzystamy ze składników sezonowych. To produkty, które zawierają wiele cennych składników odżywczych, a jednocześnie są tanie i pozyskiwane od lokalnych rolników.

Dekorujemy posiłki tak, by zachęcały nie tylko opisem i zapachem, lecz także wyglądem. Stosujemy świeże zioła, owoce, a niekiedy nawet kwiaty. Dbamy o odpowiednie ułożenie sosu, który nie tylko dopełnia wytrawne dania, lecz także jest ich prawdziwą dekoracją. Nad procesem przygotowywania i wydawania posiłków czuwa szef kuchni, który wie, jak zadowolić klientów o różnych potrzebach.
 
Nasza restauracja w Lądku-Zdroju jest otwarta zarówno dla gości przebywających w hotelu, jak i osób  z zewnątrz. Często stołują się u nas także pacjenci korzystających z zabiegów oferowanych przez strefę SPA czy hotelowego basenu. Z menu można zapoznać się w naszej restauracji. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące aktualnie serwowanych dań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
blank

Galeria Dań

Dla zaostrzenia Państwa apetytów zapraszamy do zapoznania się z niżej zamieszczoną galerią dań, którymi będziemy Państwa raczyć w restauracji Hotelu „Mir-Jan” w Lądku-Zdroju. Smacznego oglądania ;-)

blank
fundusze europejskie
polski fundusz rozwoju
przewodnik po okolicy