Restauracja

Zapraszamy na smakowite domowe posiłki

Restauracja w Hotelu „Mir-Jan”, o oryginalnym i ciepłym wystroju wnętrza, przez cały dzień zaprasza na smakowite domowe posiłki. Nasza kraina ze względu na czyste i liczne strumienie górskie słynie z pstrąga. Nasza kuchnia przyrządza go na różne sposoby m.in. faszerowane ziołami albo z grilla. Kuchnia przygotowuje własne wypieki mięsne, jak również cukiernicze. Szereg propozycji znajdą u nas wegetarianie, osoby na diecie oraz dzieci. Dania są lekkostrawne z małą zawartością tłuszczu.

Oprócz standardowego menu (w cenie ryczałtowej 65 zł dziennie) kuchnia przygotowuje dania na zamówienie (a la carte). Posiłki można spożywać nie tylko we wnętrzu restauracji ale także na dużym letnim tarasie z widokiem na rzekę i las. Zamiast tradycyjnej kolacji można spróbować potraw pod zadaszonym miejscem przy ognisku w przyhotelowym leśnym parku. Kuchnia na zamówienie przygotowuje np. szaszłyki, pstrągi czy prosiaka, które na grillu nabiorą niezapomnianego smaku. Atrakcją kulinarną jest grochówka z kuchni polowej. Hotelowy bar zadba o przepyszne trunki oraz na specjalne okazje zespół. Nic dziwnego, że goście bawią się w takich warunkach niekiedy do białego rana.

Wyjątkowy klimat posiadają Święta i bale z polską tradycją. Staropolski stół i obyczaje, oraz ciepła rodzinna atmosfera stwarzają znakomite warunki wypoczynku oraz więzi rodzinnych i przyjacielskich.

Restauracja hotelowa może pomieścić do 100 osób. Oprócz restauracji gości zaprasza i drink- bar z bogatym wyborem trunków i parkietem do tańca oraz przyległą salką kominkową

Serdecznie zapraszamy codziennie, w godzinach od 7:00 do 20:00.

blank40

Galeria Dań

Dla zaostrzenia Państwa apetytów zapraszamy do zapoznania się z niżej zamieszczoną galerią dań, którymi będziemy Państwa raczyć w restauracji Hotelu „Mir-Jan” w Lądku-Zdroju. Smacznego oglądania ;-)

blank43
ue
przewodnik po okolicy