Noclegi w Lądku-Zdroju

Rezerwuj noclegi w Lądku-Zdroju

Nasz obiekt umożliwia przeprowadzenie bezpośredniej rezerwacji noclegów w Lądku-Zdroju, dzięki czemu nasi Goście mają pewność, że wybrany pokój będzie na pewno dostępny. Czekają na Państwa zarówno pokoje 2-osobowego, jak i pokoje 1-osobowe. Istnieje możliwość rezerwacji noclegów w Lądku-Zdroju z widokiem na rzekę Białą Lądecką. Cena zawiera: nocleg, śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, możliwość korzystania z parkingu, nielimitowany dostęp do SPA (w tym jacuzzi, siłownia, sauna i basen). Dzieci do lat 3 – bezpłatnie!

Jeżeli szukają Państwo noclegów w Lądku-Zdroju z widokiem na górską rzekę i las, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie pokoje są praktycznie i modnie umeblowane, posiadają duże okna, z których rozpościera się malowniczy krajobraz. Każdy pokój ma stabilny dostęp do Internetu bezprzewodowego (Wi-Fi). Na naszych gości czekają eleganckie łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Istnieje możliwość rezerwacji apartamentów z podwyższonym standardem. Zapraszamy do zapoznania się z opisami wyposażenia poszczególnych pokojów.

Noclegi w Lądku-Zdroju – w trosce o zdrowie gości

Nasz ośrodek oferuje Państwu atrakcyjne noclegi w Lądku-Zdroju – miejscowości słynącej z lecznictwa i wód leczniczych. Prowadzimy rehabilitację kręgosłupa oraz stawów. Specjalizujemy się także w leczeniu chorób układu nerwowego, trawiennego, krążenia czy moczowego. Specjaliści rekomendują skorzystanie z leczniczych noclegów w Lądku-Zdroju, aby móc przeciwdziałać chorobom zawodowym. Zdrowe, uzdrowiskowe powietrze służy osobom cierpiącym na przewlekłe zatrucie rtęcią, ołowiem czy benzolem.

fundusze europejskie
polski fundusz rozwoju
przewodnik po okolicy