Konferencje - Lądek Zdrój

Połącz pracę i odpoczynek w idealną harmonię

W hotelu “Mir-Jan” w Lądku-Zdroju, w którym balkony sali konferencyjnej nieomal stykają się z przyrodą, nasi Goście odnajdą atmosferę sprzyjającą prowadzeniu spotkań biznesowych.

Do dyspozycji w Hotelu znajdują się 3 sale: klimatyzowana dla 150 osób, klimatyzowana dla 60 osób oraz kameralna sala dla 20 osób. Sale wyposażone są w media: mikrofon, rzutniki pism i folii, flipchart, tablice, łącze internetowe. Na terenie ośrodka znajduje się również darmowa sieć internetu bezprzewodowego Wi-Fi. Dodatkowo udostępniamy rzutnik multimedialny wraz z ekranem.

W trakcie przerw kawowych podamy drożdżówki własnego wypieku, a po obradach z przyjemnością zaproponujemy bankiet z oprawą muzyczną lub biesiadę przy ognisku.

Dopełnieniu spotkań biznesowych mogą stać się liczne atrakcje począwszy od różnych form aktywnego wypoczynku, po turystykę ekstremalną: liniowe przeprawy przez rzekę, wspinaczki skalne, szalone rajdy czterekołowcami, skjoring itp..

Posiadamy również bogatą ofertę imprez tematycznych dla uczestników spotkań integracyjnych i motywacyjnych.

Dla grup nie większych niż 25 osób lubiących kameralną atmosferę, polecamy do wyłącznej dyspozycji, również z salą klubową pobyt w Willi, oddalonej od Hotelu o zaledwie 30 metrów.

Jesteś REKOMENDOWANYM obiektem konferencyjnym wg portalu MojeKonferencje.pl. Sprawdź nasz certyfikat tutaj.


Rezerwacje grupowe: +48 74 81 46 339

blank

Amarek - centrum szkoleńHotel “Mir-Jan” w Lądku-Zdroju współpracuje z firmą szkoleniową Amareks. Więcej informacji o firmie Amareks znajdą Państwo na stronie www.amareks.com.pl. Seredecznie zapraszamy do skorzystania z naszych pomieszczeń konferencyjnych.

fundusze europejskie
polski fundusz rozwoju
przewodnik po okolicy