Zdrowie, odchudzanie, diety, atrakcje

Warto sprawdzić i wypróbować ;-)

PSYCHODIETETYCZNY  PROGRAM  REDUKCJI  OTYŁOŚCI  I  PRZYWRACANIA  ZDROWIA
W  OPARCIU  O  PROGRAM  ZDROWOTNY  DR  OTTO  HORAKA  4xO
(odkwaszanie,  oczyszczanie,  odżywianie,  odchudzanie)

aloesPsychodietetyka to połączenie działań psychologicznych i dietetycznych, których celem jest  skuteczne wprowadzenie i utrzymanie  zdrowego sposobu odżywiania i stylu życia.

Psychodietetyk powie Ci nie tylko to co należy robić aby poprawic sylwetę, ale także jak to zrobić by utrzymać efekt. Psychodietetyk, wykorzystując narzędzia psychologiczne,  wspiera wszystkich, którzy potrzebują wzmocnienia i motywacji do zmiany nawyków żywieniowych.

Dieta, nawet ta skrojona na miarę, jest tylko chwilową zmianą, która prędzej czy później kończy się efektem jo-jo i powrotem do starych nawyków.  Złe nawyki to tylko wierzchołek góry lodowej. Pod jej powierzchnią kryje się sposób myślenia, nastawienie, różne emocje i potrzeby. Zmiana sposobu myślenia i stosunku do jedzenia są  o wiele ważniejsze i skuteczniejsze niż przestrzeganie nawet najlepszej diety. Nadprogramowe kilogramy to tylko symptom stanu Twojego ciała i umysłu. Nierozwiązane problemy, bariery psychologiczne a także brak równowagi kwasowo-zasadowej w organiźmie skutecznie rozregulowały Twój organizm i zainicjowały procesy chorobotwórcze w tym także proces zaburzeń odzywiania. Pamiętaj każdy proces , w tym także redukcji wagi, zaczyna się w głowie.

W Psychodietetycznym Programie Redukcji Otyłości łączymy psychodietetykę z elementami Certyfikowanego Programu Zdrowotnego  Dr. Otto Horaka.

Połączenie wiedzy z tych dwóch obszarów daje gwarancję przwyrócenia właściwych funkcji metabolicznych w organiźmie,  ukierunkowania działania na trwałą zmianę złych nawyków żywieniowych  a także utrwalenie celu jakim jest zdrowy styl życia.

Zapraszamy na 7 dniowe wczasy terapeutyczne!

Program rekomendowany jest nie tylko osobom z nadwagą ale wszystkim tym, którzy troszczą się o swoje zdrowie. Polega w swojej prostocie na przywracaniu równowagi psychologiczno-fizjologicznej  w organiźmie. Główną zasadą kuracji jest wspieranie organizmu, nadanie mu nowych kompetencji aby odblokowany psychologicznie, odkwaszony, oczyszczony z toksyn, odchudzony z tłuszczu wiceralnego i komórkowo odżywiony, mógł samodzielnie wrócić do optymalnych parametrów funkcjonowania.

Cena turnusu: 1300 zł za pobyt 7 dniowy od osoby w pokoju dwuosobowym.

Inofrmacje i  zapisy przyjmuje recepja Hotelu Mir-Jan: tel. 74 8146339, kom. 516 006 646, e-mail mirjan@pnet.pl


Twoje zdrowie w Twoich rękach.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO PORADNI ZABURZEŃ ODŻYWIANIA

Każde zaburzenie odżywiania ma podłoże psychologiczne. Wiąże się z poczuciem głodu emocjonalnego, niezaspokojenia potrzeb psychicznych, brakiem ciepła i miłości. Dla niektórych osób obsesyjna koncentracja na jedzeniu staje się sposobem na zapełnienie emocjonalnej pustki. Bywa też formą rekompensacji niepowodzeń życiowych czy reakcją na stres albo poczucie chaosu w rodzinie.

Zaburzenia odżywiania: anoreksję, bulimię i ortoreksję łączy jedno - obsesja na punkcie jedzenia. Wszystkie te zaburzenia odżywiania prowadzą do wyniszczenia organizmu i psychiki. Mimo fizycznych objawów zaburzenia odżywiania dotyczą przede wszystkim psychiki, jeżeli więc cierpisz na jakiekolwiek zaburzenie odżywiania i chcesz poradzić sobie ze swoim problemem, to zgłoś się do nas. Zaproponujemy Ci odpowiednią terapię.

Diagnozujemy i prowadzimy terapię w  zakresie: anoreksji, bulimii, ortoreksji, otyłości, niedożywienia i kompulsywnego objadania się.

Psychoterapia połączona ze skutecznym programem redukcji wagi, przynosi doskonałe efekty terapeutyczne.

Organizujemy także 7 dniowe wczasy 4 x O (odkwaszanie, oczyszczanie, odtłuszczanie, odchudzanie).

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 578 917 844, 74 814 63 39 lub w Recepcji.

Certyfikowany psychodietetyk i dietetyk kliniczny pomoże Ci rozwiązać problemy psychofizyczne związane z zaburzeniami odżywiania.


AKADEMIA ZDROWIA - Maria Danis w Hotelu MIR-JAN***SPA w Lądku-Zdroju

Nauczymy Cię jeść tak, aby pożywienie było lekarstwem!

Turnusy oczyszczające: HOTEL MIR-JAN Lądek-Zdrój

Zajęcia prowadzić będzie Maria Danis - Dietetyk, naturoterapeuta, hirudoterapeuta

W trakcie pobytu zapewniamy Państwu:

 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych wraz z wyżywieniem
 • badanie Wega-Test (Patogeny) + Biorezonans (32 raporty o stanie organizmu)
 • warsztaty zdrowego gotowania
 • zajęcia ruchowe (do dyspozycji kryty basen z solanką, sauna, sala do ćwiczeń i piękny teren zielony nad górskim potokiem)
 • wykłady
 • dla odważnych: kąpiel w Białej Lądeckiej

Turnus zaczynamy w niedzielę od obiadu, kończymy w piątek po obiedzie (to żeby można było spokojnie dojechać i w weekend poćwiczyć na gorąco, to czego się Państwo nauczyli).

Cena turnusu: 980,00 zł
(Warunek, żeby turnus się odbył, to min. 10 osób)

Zapisy przyjmuje recepja Hotelu Mir-Jan: tel. 74 8146339, kom. 516 006 646, e-mail mirjan@pnet.pl

...a dokładnych informacji: Maria Danis - 534 830 393


SPA "u Heleny" - www.spa-u-heleny.blogspot.com

 • Chcesz oczyścić ciało, umysł i psychikę w sposób zgodny z naturą?
 • Chcesz pozbyć się dolegliwości chorobowych?
 • Chcesz schudnąć?
 • Chcesz zrewitalizować i uodpornić swój organizm?
 • Chcesz naładować swój akumulator pozytywną energią?

Jeśli Twoja odpowiedź chociaż na jedno z tych pytań brzmi: „TAK”,  nie zastanawiaj się długo i weź udział w naturalnej kuracji oczyszczającej w Lądku Zdroju!

Zapraszam serdecznie, Helena Marta Rogacka - naturoterapeuta i bioenergoterapeuta.


3 razy O czyli „OCZYSZCZANIE ODCHUDZANIE ODMŁADZANIE” - www.renataspa.pl

P7160826Zapraszamy Państwa na 11-dniowy autorski program oczyszczania i regeneracji organizmu – do położonego w lesie nad potokiem Hotelu „Mir-Jan” w górskim kurorcie Lądek – Zdrój.

Cel warsztatów to odnowienie organizmu i pobudzenie go do właściwego efektywnego funkcjonowania. Pozbycie się stresu, zbędnych kilogramów, poznanie i aktywowanie nowych sposobów prowadzenia zdrowego stylu życia.

Stosujemy zarówno oddziaływanie manualne jak i profesjonalne urządzenia kosmetyczne między innymi do jonizacji, elektrostymulacji czy termicznego oczyszczania ciała.

W zabiegach korzystamy z wysokiej klasy kosmetyków zawierających substancje aromaterpeutyczne – francuskiej firmy Mary Cohr oraz niemieckiej Lady Esther.

ue dofinansowanie
przewodnik po okolicy