Wesela & Eventy - Lądek Zdrój

Zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą imprezę

Ślub i Przyjęcie Weselne jest szczególnie radosnym wydarzeniem w życiu każdej Pary. Ten wyjątkowy dzień pozostanie w Państwa pamięci na zawsze. Jesteśmy przekonani, że powierzając nam organizację Przyjęcia Weselnego, dokonują Państwo trafnego wyboru. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością zorganizuje wyjątkowe przyjęcie. Zapraszamy do poznania oferty noclegów i turnusów rehabilitacyjnych.

Pracownicy Hotelu "Mir-Jan" w Lądku-Zdroju udzielą także wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, uwzględniając specjalne preferencje Młodej Pary oraz życzenia gości.

Klimat, jaki tworzymy, sprawi, iż poczują się Państwo w dniu ślubu naprawdę wyjątkowo. Zadbamy o każdy. Najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji przyjęcia weselnego. Dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Państwa życiu.


Eventy w naszym obiekcie

W naszym obiekcie najczęściej odbywają się wesela, ale jesteśmy otwarci także na wiele innych eventów. Organizujemy wydarzenia firmowe i rodzinne. Dopasowujemy wielkość sali i jej wyposażenie do planowanych aktywności oraz liczby zaproszonych osób. Wokół naszego obiektu znajdują się malownicze tereny zielone, dlatego często odbywają się tu spotkania i wyjazdy zakładające korzystanie z pięknej pogody.
 
Organizujemy jubileusze, imprezy firmowe, także te integracyjne, wieczory panieńskie, urodziny, zwłaszcza osiemnaste, chrzciny i wiele innych uroczystości tego typu. Nasi klienci mogą samodzielnie udekorować salę, by była ona zgodna z klimatem planowanego wydarzenia. Udostępniamy wszystkie niezbędne środki i współpracujemy tak, by nawet najmniejsze detale przyjęcia zostały dopięte na ostatni guzik we właściwym czasie.
 

Imprezy z wyżywieniem

Ogromnym atutem eventów organizowanych w naszym ośrodku jest także możliwość skorzystania z oferty hotelowej restauracji. Przygotowujemy pyszne dania zgodne z potrzebami danej osoby. To zarówno posiłki standardowe, jak i dostosowane do wymagań poszczególnych diet. W naszym ośrodku często są organizowane turnusy dla ludzi w trakcie rehabilitacji, dlatego wiemy, jak przygotowywać dania, które dostarczają cennych składników odżywczych, a jednocześnie są smaczne i efektowne. Para Młoda czy inne osoby odpowiedzialne z organizację przyjęcia mogą samodzielnie wybrać potrawy z naszego menu. Oferujemy kilka alternatywnych opcji, co jest dobrym wyborem zwłaszcza w sytuacji, gdy w wydarzeniu będą brać udział wegetarianie, weganie lub osoby uczulone na wybrane składniki.


Apartament dla Młodej Pary Gratis

blank
fundusze europejskie
polski fundusz rozwoju
przewodnik po okolicy