Rehabilitacja - Lądek Zdrój

SPODYLO-CLINIC GROUP

Prowadzimy rehabilitację w wyjątkowym Lądku-Zdroju – kameralnym kurorcie o atmosferze sprzyjającej leczeniu. Jeśli chcą Państwo odbudować kondycję swojego organizmu w pięknym otoczeniu gór i lasów, zapraszamy do skorzystania z naszej pełnej oferty. Specjalizujemy się w laseroterapii, terapii tlenem, terapii Salus, terapii manualnej, elektroterapii BTL, terapii URO. Od wielu lat łączymy rehabilitację z nowoczesnymi programami pielęgnacji sylwetki i urody. Jako jeden z nielicznych ośrodków rehabilitacyjnych prowadzimy centrum dietetyki i psychodietetyki, pomagając w leczeniu zaburzeń odżywiania. Na naszych gości czeka także profesjonalna poradnia psychologiczno-psychoterapeutyczna. Wierzymy, że pełna rehabilitacja to nie tylko troska o ciało, ale również dbanie o duszę i psychikę człowieka.

Na miejscu dysponujemy nowoczesnym sprzętem – komora normobaryczna, komora hiperbaryczna, lasery, stymulator elektromagnetyczny – który umożliwia przeprowadzenie skutecznych zabiegów z zakresu rehabilitacji kręgosłupa i całego organizmu człowieka. Proponowane terapie są dodatkowo wspierane przez specjalne rytuały w strefie SPA, a także przez dietetyczne i zdrowe potrawy w hotelowej restauracji. Rehabilitacja w bliskim sąsiedztwie górskiej przyrody – dokładnie tego szukają nasi goście, na których czeka specjalny program zabiegów, ustalany zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą listą dostępnych usług rehabilitacyjnych. Zapraszamy do kontaktu – nasi doświadczeni specjaliści pomogą stworzyć spersonalizowany plan rehabilitacji w ośrodku położonym w Lądku-Zdroju.

laser wysokoenergetycznyLaser wysokoenergetyczny

Terapia laserem wysokoenergetycznym stymuluje regenerację tkanek i ich gojenie się na poziomie komórkowym. Maksymalna moc wynosząca 7 watów pozwala na bardzo głębokie przenikanie światła laserowego. Terapia ta jest szybką i skuteczną metodą leczenia o szerokim spektrum zastosowania, która nie wywołuje efektów ubocznych.

terapia salusTerapia Salus

Wysoko indukcyjny, głęboko penetrujący, pulsacyjny stymulator elektromagnetyczny SALUS-TALENT pozwala na miejscowe przyłożenie precyzyjnego pola elektromagnetycznego przenikającego warstwy odzieży, tkanek oraz kości, stymulując ściśle wyznaczony obszar w głębi ciała. Polecamy przy schorzeniach kręgosłupa, zaburzeniach układu nerwowego, zaburzeniach układu mięśniowo-szkieletowego czy zaburzeniach układu moczowo-płciowego.

Terapia manualnaTerapia manualna

Terapia manualna pozwala leczyć dolegliwości kręgosłupa, zwyrodnienia i urazy stawów, bóle mięśni, głowy oraz napięcia wynikające ze stresu i przemęczenia. To uznana metoda fizjoterapii- terapeuta uciskając odpowiednie punkty na ciele, dociera do miejsc bolesnych i przywraca równowagę mięśniową.

Łóżko CERAGEMŁóżko CERAGEM

Jest to automatyczne medyczne urządzanie lecznicze do termalnego masażu kręgosłupa łączące w sobie niekonwencjonalne metody leczenia, takie jak: akupresura, chiropraktyka, moksoterapia, promieniowanie podczerwone- ciepłoterapia.

LipolizaLipoliza - odchudzanie i masaż limfatyczny-mechaniczny

Lipoliza to skuteczna metoda leczenia otyłości, która gwarantuje spektakularne efekty, trwałe zmiany, poprawa samopoczucia i kondycji. Innowacyjny system powstał na podstawie doświadczeń najlepszych klinik na świecie. Dodatkowo uruchamiamy systemy aktywacji Twojego organizmu. Chudniesz i zyskujesz siłę, kondycję oraz energię. Masaż limfatyczny- mechaniczny powoduje udrożnienie limfy oraz poprawia ukrwienie organizmu.

dermomasażDermomasaż

Zwany również lipomasażem, to podciśnieniowy masaż połączony z masażem mechanicznym. Zabieg wpływa na skórę oraz podskórną tkankę tłuszczową, rozbijając tłuszcz, dzięki czemu modeluje sylwetkę oraz likwiduje cellulit, rozstępy a nawet blizny.

terapia uroTerapia URO

Nietrzymanie moczu to poważny problem dla pacjentów obu płci w różnym wieku. Stereotypem jest myślenie, że nietrzymanie moczu jest krępującym problemem wyłącznie u pań w podeszłym wieku. Częstość występowania tego problemu wzrasta z 10% w wieku 20 lat do 35% w wieku 50 lat i dalej po 70. roku życia.

elektroterapiaElektroterapia BTL

Elektroterapia to nieinwazyjna metoda terapeutyczna opierająca się na przepływie prądu elektrycznego przez tkanki w ludzkim organizmie. Prąd elektryczny jest aplikowany za pomocą elektrod bezpośrednio przez skórę pacjenta. Elektroterapia znalazła zastosowanie w rehabilitacji, w leczeniu ostrych i przewlekłych stanów bólowych, w terapii zaburzeń nerwowo-mięśniowych, w zakresie poprawy ruchomości stawów, ograniczaniu ostrych i przewlekłych obrzęków, oraz przy poprawie przepływu krwi obwodowej i w leczeniu tkanek.

 

fundusze europejskie
polski fundusz rozwoju
przewodnik po okolicy