Hotel z basenem w Lądku-Zdroju

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego hotelu z basenem w Lądku-Zdroju. Rekreacja w basenie oraz relaks w jacuzzi to najlepsze sposoby spędzania czasu w malowniczej, uzdrowiskowej okolicy. Wszystkich kuracjuszy oraz gości zapraszamy do skorzystania z uroków basenu. Wodny relaks sprzyja regeneracji ciała i duszy, a także pomaga w terapii mającej na celu rozładowanie napięcia w mięśniach. Aktywny wypoczynek sprzyja odbudowie kondycji człowieka. Zdrowa aktywność fizyczna w hotelu z basenem to szansa na fantastyczną zabawę dla całej rodziny! Korzystanie z basenu jest wliczone w cenę pobytu.

Na naszych pensjonariuszy czeka profesjonalna opieka ratownika i fizjoterapeuty. Doświadczeni specjaliści podpowiedzą, jak najlepiej poruszać się w wodzie, aby w pełni wykorzystać właściwości zdrowotne ruchu w basenie. Dbamy również o bezpieczeństwo naszych kuracjuszy – rzeczy osobiste można zostawić w zamykanych szafkach. Nasz hotel z basenem jest doskonale wyposażony. Na miejscu można skorzystać z kąpieli solankowej – hydroterapia to nowoczesny sposób na poprawę kondycji ciała i duszy. H2: Basen solankowy – najważniejsze zalety kąpieli

Na naszych gości czeka nowoczesny i świetnie wyposażony hotel z basenem solankowym, wypełnionym słoną wodą, której właściwości są bardzo podobne do wody morskiej. Standardowe zasolenie wynosi około 1%, aczkolwiek te parametry zmieniają się w zależności od rodzaju zastosowanego leczenia. Zwalczanie łuszczycy i trądziku wymaga zasolenia sięgającego aż 6%, podczas gdy walka z nadpotliwością powinna się odbywać w wodzie o zasoleniu nieprzekraczającym 3%.

fundusze europejskie
polski fundusz rozwoju
przewodnik po okolicy